23. Uluslararası Enerji ve Çevre Fuarı Konferansı

Avrasya’nın önde gelen uluslararası enerji etkinliği:

Konferans, İkili iş görüşmeleri ve fuar bir arada!

Enerji sektörünün en önemli Diğer buluşması ICCI 2017 – 23.Uluslararası Enerji Çevre Fuarı A.Ş. ettik Konferansı 3-5 Mayıs tarihleri Arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde endüstrinin ÖNDE gelenlerini ağırlamaya hazırlanıyor.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı ve EPDK’nın donatımı ICCI Fuarı, Yenilenebilir Enerji, Kojenerasyon, Elektrik Üretim ve Ticareti, Elektrik İletim Sistemleri, Enerji Tesisleri Bakım, Onarım ve Servis Hizmetleri, Çevre Teknolojileri, Enerji Verimliliği, Lojistik Ve IT Teknolojileri ürün grupları yer alan firmaları bir araya getirecek. Enerji Politikaları, Enerji Mevzuatı ve Stratejileri, Enerji Verimliliği, Tüm Enerji Teknolojileri, Ürün ve Hizmetler gibi çeşitli konulara odaklanılacak. ICCI Enerji Ödülleri 2 Mayıs’ta gerçekleşecek ödül töreniyle sahiplerini buluşacak.

 

Geçtiğimiz Nisan ayında, ICCI bir kez daha sektörün tüm bileşenleri için doğru adres olduğunu kanıtladı. ICCI 2016, 24 ülkeden 279 katılımcı firmaya ev sahipliği yaptı. Aralarından, Avusturya, Çin, Çek Cumhuriyeti ve Danimarka hükümetlerinden aldıkları finansal destek ile fuara milli katılım sağladılar. ABB, Borusan, Enercon, GE, Goldwind, Mitsubishi, Nordex, Senvion, Siemens, Toshiba, Zorlu Enerji gibi birçok önemli firma üç günlüğünde yeniliklerini sergiledi. ICCI, katılımcılarına Türkiye ve çevre ülkeleri yeni pazarlara ulaşmaları için ideal bir ortam sağladı. Fuarı, Avrupa, Kuzey Afrika, Asya ülkelerinden Körfez A.Ş. 14,044 profesyonel Ziyaret Etti. Ekonomi Bakanlığı’na desteklenen Uluslararası Ticaret Heyeti programı kapsamında, Almanya, Özbekistan, İngiltere ve İran’dan satın almacılar, dernek temsilcileri ve editörler ağırlandı. Bunun yanı sıra, Azerbaycan, BAE, Gana, İtalya, Kazakistan, Sudan ve Yunanistan’dan gelen fuara büyük ilgi gösterdi. Başta İran’dan gelen, önemli endüstriyel teşebüsler, fuar boyunca yeni iş bağlantıları sağladı ve önemli satış anlaşmalarına imza attı.

 

Sergilenen ürünlerin yanı sıra, eşzamanlı düzenlenen konferanslar da kaldı o büyükden alma gördü. ICCI Konferansı boyunca, 35 oturumda 200’den fazla uluslararası konuşmacı ağırlandı.